G4S AS: Aanvullingen afgesproken op het PLUS-reglement

Het is al weer enige tijd geleden dat ik je heb geïnformeerd over het verschil in arbeidsvoorwaarden tussen de cao PB en de voormalige cao G4S Aviation Security. Inmiddels zijn we op een punt gekomen dat het goed is dat we je informeren over wat De Unie de afgelopen maanden voor je heeft gedaan op [...]

23 november 2023|G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor G4S AS: Aanvullingen afgesproken op het PLUS-reglement

Reactie Reinier Castelein van vakbond De Unie op krimpbesluit Schiphol

Ongecontroleerd verlies aan verbinding met de buitenwereld door roekeloos besluit.  “Roekeloos kiezen voor krimp is een keuze voor een ongecontroleerd verlies van verbindingen met het buitenland terwijl de luchtvaart wereldwijd explosief groeit. Demissionair VVD minister Harbers voert het D66 beleid uit tot de laatste snik”, dat zegt Reinier Castelein, voorzitter van Vakbond De Unie.  “Luchtverbindingen [...]

1 september 2023|G4S Aviation Security, Schiphol|Reacties uitgeschakeld voor Reactie Reinier Castelein van vakbond De Unie op krimpbesluit Schiphol

Over nieuwe arbeidsvoorwaarden G4S AS

De cao G4S Aviation Security liep tot en met 30 september 2020. Ook de dispensatie van deze cao van de cao PB liep tot en met die datum. Dat betekent dat G4S AS vanaf 1 oktober 2020 minimaal de cao PB moet toepassen. Wat betekent dit concreet? Staat in jouw arbeidsovereenkomst dat G4S AS de [...]

21 december 2022|G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor Over nieuwe arbeidsvoorwaarden G4S AS

G4S Aviation Security: Loonsverhoging staat vast

Op 19 januari 2022 heeft jouw werkgever op Insight een bericht geplaatst over de loonsverhoging voor 2022. Dit bericht is niet helemaal correct. In dit nieuwsbericht lees je hoe het zit. Structurele loonsverhoging is 2,7% De cao Particuliere Beveiliging (PB) is algemeen verbindend verklaard door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Dat betekent dat [...]

21 januari 2022|G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor G4S Aviation Security: Loonsverhoging staat vast

G4S AS: De Unie heeft cao opgezegd

De Unie en FNV hebben de cao G4S Aviation Security opgezegd. CNV heeft dat (nog) niet gedaan. In dit bericht lees je wat dit precies betekent. De cao G4S Aviation Security G4S is lid van de werkgeversvereniging NVB (Nederlandse VeiligheidsBranche). De NVB is één van de ondertekenaars van de cao Particuliere Beveiliging (PB). Daarmee is [...]

17 november 2021|Algemeen, G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor G4S AS: De Unie heeft cao opgezegd

G4S Aviation Security: Reorganisatie bij HBS

Op maandag 3 mei 2021 heeft jouw werkgever de collega’s van HBS geïnformeerd dat er een reorganisatie gaat plaatsvinden bij HBS. Er vervallen 19 arbeidsplaatsen. Omdat 3 collega’s niet ver van hun pensioendatum zitten, gaat het netto om het verlies van 16 arbeidsplaatsen bij HBS.   De Unie Security was verrast Direct nadat G4S AS [...]

7 mei 2021|Algemeen, G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor G4S Aviation Security: Reorganisatie bij HBS

Uitslag stemming cao G4S AS

Onze leden hebben tot en met 22 februari 2021 hun stem uit kunnen brengen op het onderhandelingsresultaat dat we hebben bereikt over een nieuwe cao G4S Aviation Security. In dit nieuwsbericht kun je de uitslag van de stemming lezen. Uitslag stemming Een overgrote meerderheid van onze leden heeft ingestemd met het onderhandelingsresultaat. Ook bij CNV [...]

23 februari 2021|G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor Uitslag stemming cao G4S AS

Structurele loonsverhoging per 1 januari 2021?

De cao van G4S AS verliep op 1 oktober 2020. Sinds juni 2020 zijn we in onderhandeling over een nieuwe cao. We hebben echter nog geen onderhandelingsresultaat. We hebben al veel punten behandeld, maar we zijn nu bij de lastige punten aanbeland.   Tijdens de onderhandelingen hebben we het natuurlijk ook gehad over de structurele loonsverhogingen. [...]

14 januari 2021|G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor Structurele loonsverhoging per 1 januari 2021?

Schiphol afbouwregeling TL, toch geen instemming De Unie Security

We hebben onze leden eerder geïnformeerd over de onderhandelingen voor een salarisafbouwregeling die geldt voor teamleiders die teruggaan naar de functie van agent. De Unie Security kan bij nader inzien toch niet instemmen met de afbouwregeling die is afgesproken voor deze groep medewerkers. In dit nieuwsbericht kun je lezen waarom en wat dit nu betekent. [...]

4 november 2020|G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor Schiphol afbouwregeling TL, toch geen instemming De Unie Security

G4S Aviation Security: Reparatie WW-rechten per 1 december 2020

De overheid heeft een aantal jaren geleden de WW versoberd. Zo is de maximale duur van de WW teruggebracht van 38 maanden naar 24 maanden. Daarnaast bouw je minder WW-rechten per arbeidsjaar op vergeleken met voorheen. Vakbonden en werkgevers hebben op landelijk niveau afspraken met elkaar gemaakt om deze versobering te compenseren. Ze hebben daartoe [...]

27 oktober 2020|Algemeen, G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor G4S Aviation Security: Reparatie WW-rechten per 1 december 2020
Ga naar de bovenkant