G4S AS: De Unie heeft cao opgezegd

De Unie en FNV hebben de cao G4S Aviation Security opgezegd. CNV heeft dat (nog) niet gedaan. In dit bericht lees je wat dit precies betekent. De cao G4S Aviation Security G4S is lid van de werkgeversvereniging NVB (Nederlandse VeiligheidsBranche). De NVB is één van de ondertekenaars van de cao Particuliere Beveiliging (PB). Daarmee is [...]

17 november 2021|Algemeen, G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor G4S AS: De Unie heeft cao opgezegd

G4S Aviation Security: Reorganisatie bij HBS

Op maandag 3 mei 2021 heeft jouw werkgever de collega’s van HBS geïnformeerd dat er een reorganisatie gaat plaatsvinden bij HBS. Er vervallen 19 arbeidsplaatsen. Omdat 3 collega’s niet ver van hun pensioendatum zitten, gaat het netto om het verlies van 16 arbeidsplaatsen bij HBS.   De Unie Security was verrast Direct nadat G4S AS [...]

7 mei 2021|Algemeen, G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor G4S Aviation Security: Reorganisatie bij HBS

Uitslag stemming cao G4S AS

Onze leden hebben tot en met 22 februari 2021 hun stem uit kunnen brengen op het onderhandelingsresultaat dat we hebben bereikt over een nieuwe cao G4S Aviation Security. In dit nieuwsbericht kun je de uitslag van de stemming lezen. Uitslag stemming Een overgrote meerderheid van onze leden heeft ingestemd met het onderhandelingsresultaat. Ook bij CNV [...]

23 februari 2021|G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor Uitslag stemming cao G4S AS

Structurele loonsverhoging per 1 januari 2021?

De cao van G4S AS verliep op 1 oktober 2020. Sinds juni 2020 zijn we in onderhandeling over een nieuwe cao. We hebben echter nog geen onderhandelingsresultaat. We hebben al veel punten behandeld, maar we zijn nu bij de lastige punten aanbeland.   Tijdens de onderhandelingen hebben we het natuurlijk ook gehad over de structurele loonsverhogingen. [...]

14 januari 2021|G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor Structurele loonsverhoging per 1 januari 2021?

Schiphol afbouwregeling TL, toch geen instemming De Unie Security

We hebben onze leden eerder geïnformeerd over de onderhandelingen voor een salarisafbouwregeling die geldt voor teamleiders die teruggaan naar de functie van agent. De Unie Security kan bij nader inzien toch niet instemmen met de afbouwregeling die is afgesproken voor deze groep medewerkers. In dit nieuwsbericht kun je lezen waarom en wat dit nu betekent. [...]

4 november 2020|G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor Schiphol afbouwregeling TL, toch geen instemming De Unie Security

G4S Aviation Security: Reparatie WW-rechten per 1 december 2020

De overheid heeft een aantal jaren geleden de WW versoberd. Zo is de maximale duur van de WW teruggebracht van 38 maanden naar 24 maanden. Daarnaast bouw je minder WW-rechten per arbeidsjaar op vergeleken met voorheen. Vakbonden en werkgevers hebben op landelijk niveau afspraken met elkaar gemaakt om deze versobering te compenseren. Ze hebben daartoe [...]

27 oktober 2020|Algemeen, G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor G4S Aviation Security: Reparatie WW-rechten per 1 december 2020

Schipholtender: stand van zaken

De nieuwe Schipholcontracten gaan op 3 december 2020 in. De gunning en de nieuwe perceelindeling leiden ertoe dat een deel van de medewerkers vanaf 3 december 2020 een nieuwe werkgever heeft. Bijna alle beveiligers weten inmiddels voor welke werkgever ze vanaf december gaan werken. Op 13 oktober 2020 hadden De Unie Security, haar collega-bonden en [...]

14 oktober 2020|G4S Aviation Security, Trigion|Reacties uitgeschakeld voor Schipholtender: stand van zaken

Gevolgen Schipholtender, hoe zit het nu precies?

Begin september 2020 zijn de nieuwe percelen op Schiphol definitief gegund aan in totaal vijf beveiligingsbedrijven. Schiphol gaat vanaf 3 december 2020 werken volgens de nieuwe perceelindeling. De gunning en de nieuwe perceelindeling leiden er toe dat een deel van de medewerkers vanaf 3 december 2020 een nieuwe werkgever heeft. Een groot aantal medewerkers heeft [...]

9 oktober 2020|Algemeen, G4S Aviation Security, Schiphol, Securitas, Trigion|Reacties uitgeschakeld voor Gevolgen Schipholtender, hoe zit het nu precies?

Definitieve tekst G4S AS cao 2018-2020

De huidige cao voor G4S Aviation Security geldt al vanaf 2018. De tekst van deze cao was lange tijd echter nog niet definitief vastgesteld. Dat is eind maart 2020 gebeurd. Daarna zijn de gemaakte opmerkingen verwerkt in een definitieve tekst en is de cao formeel bekrachtigd door G4S AS, De Unie en haar collega-bonden. Dispensatie [...]

2 juli 2020|G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor Definitieve tekst G4S AS cao 2018-2020

G4S AS: Hoe zit dat nou met overloopuren?

Vanwege de coronacrisis vraagt Schiphol minder beveiligingswerkzaamheden uit. G4S Aviation Security gebruikt daarom sinds 11 mei 2020 de cao-mogelijkheid om medewerkers in de overloopuren te laten lopen. De Unie Security heeft hier sinds 11 mei veel vragen over gekregen. Daarbij kijken de vraagstellers vaak met een schuin oog naar de cao Particuliere Beveiliging en de [...]

27 mei 2020|Algemeen, G4S Aviation Security|Reacties uitgeschakeld voor G4S AS: Hoe zit dat nou met overloopuren?
Ga naar de bovenkant